• CZ
ill

O NÁS / SLUŽBY


Starožitné interiéry Jonáš Vám nabízí široký sortiment. Starožitný nábytek zrestaurovaný, starožitný nábytek k restaurování, starožitné dřevěné dekorace, starožitné dveře, historické stavební dekorace, historické stavební materiály, starožitné drobnosti či starožitné krby a kamna.

Vytváříme i kusy nábytku na míru, dle přání klienta a to jak z historických, původních materiálů, starého dřeva, ale je možno i z nových materiálů, v převažující většině do starých prostor, či historických staveb, zámků, tvrzí, starých chalup a roubenek, kde je zapotřebí stylově interiér doplnit „na míru“.

V posledních letech jsme se zaměřili na celkové rekonstrukce historických objektů. Některé ukázky již hotových rekonstrukcí či možností restaurování si můžete prohlédnout v sekci „Realizace“.

SPECIALIZACE

Specializujeme se na prodej a restaurování starožitného nábytku, historické stavební materiály, dobové dřevěné prvky a stavební dílce, dodávku historických interiérů na klíč i kompletní rekonstrukce historických staveb. Neváhejte a kontaktujte nás.