• CZ
ill

O NÁS / HISTORIE


Společnost Starožitné interiéry Jonáš byla založena v roce 1989 v Chrasti. Její zakladatel, Petr Jonáš, navázal na svá studia restaurátorské školy v Brně a zúročil dvacetiletou praxi v oboru restaurátorství. Od počátku svého působení se firma orientovala na restaurování starožitného nábytku a historických staveb.

V roce 1995 rozšířila portfolio nabízených služeb o nabídku kompletní realizace historických interiérů, exteriérů, staveb a nábytku. V současnosti společnost zaměstnává deset zaměstnanců, kteří jsou specialisty ve svých oborech.


Mezi naše hlavní prodejní artikly patří starožitný nábytek, starožitné dřevěné dekorace, historické starožitné dveře i okna, starožitný nábytek k restaurování, starožitné stavební dekorace, historické stavební materiály, starožitné drobnosti či krby a kamna i mnoho dalších artefaktů z dob minulých.

Vítáme každého zákazníka a jsme připraveni se každému aktivně věnovat, vyslechnout představy, poskytnout odborné konzultace a nalézt plně vyhovující řešení starožitného interiéru či exteriéru. Následně pro vše zajistíme. Samozřejmostí je i velkoobchodní distribuce starožitného nábytku a dalšího starožitného příslušenství.


NAŠE NABÍDKA - ZÁRUKA PRAVOSTI

Od roku 1989, kdy naše společnost vznikla, jsme získali bohaté zkušenosti nejen v oblasti restaurování starožitného nábytku, které jsme nyní připraveni Vám nabídnout k Vaší plné spokojenosti, ale i v rekonstrukcích starých domů, roubenek a kompletním realizováním interiérů.

V našich skladech si můžete vybrat dobové kusy v původním stavu, které Vám zrestaurujeme a upravíme podle Vašeho přání a vzájemné dohody. Pravost našeho sortimentu vám garantujeme.